Get Adobe Flash player
پنج شنبه, 07 ارديبهشت 1396
هر روز چهر ه تان را با لبخند بیارایید تا دیگران از زیبایی شما به وجد آیند.
  • تغییر آدرس سامانه آموزشی
    تغییر آدرس سامانه آموزشی
  •  پیام تسلیت دکتر زرهانی درپی درگذشت همکار سما ورامین
    پیام تسلیت دکتر زرهانی درپی درگذشت همکار سما ورامین

معاونت امور سما                            روابط عمومی

 

ریاست دانشکده مرکز ورامین

 

ریاست دانشکده مرکز پاکدشت

معاونت فرهنگی و دانشجویی                   مدیر فرهنگی                        

 

مدیر دانشجویی خواهران                       فارغ التحصیلان

 

مدیر دانشجویی برادران                        مرکز مشاوره

مدیر آموزش                                کارشناس گروه کامپیوتر                             کارشناس گروه معماری                  مسئول خدمات آموزش

 

کارشناس گروه مکانیک و الکترونیک          کارشناس گروه تربیت بدنی و گرافیک           مسئول بایگانی              

 

کارشناس امور آموزش                   مسئول امتحانات               کارشناس گروه حسابداری                         مسئول خدمات رایانه                                

معاونت پشتیبانی                            مدیر مالی                                  رئیس اداره عمومی                          

 

مدیر اداری و کارگزینی                             

اخبار حوزه معاونت

گزارش برگزاری سومین جشنواره استانی طراحی کوتاه مدت(اسکیس) آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد ورامین

سومین جشنواره سالیانه طراحی کوتاه مدت(اسکیس)با حضور دانشجویان آموزشکده های فنی و حرفه ای سما واحد ورامین،پاکدشت،اندیشه،اسلامشهر،رودهن،جنت آباد،تهرانسر،ازگل و کرج،دماوند،شریعتی به میزبانی دانشکده فنی و حرفه ای سما واحد ورامین برگزار گردید.

هدف از برگزاری این مسابقه افزایش سطح علمی دانشجویان و ایجاد انگیزه روحیه رقابتی و تعامل بین دانشحویان دانشکده های شرکت کننده می باشد.

بعد از افتتاحیه مسابقات داوران از آموزشکدهای شرکت کننده حضور و در خصوص انتخاب موضوع مسابقه به بحث و گفتگو پرداختند و بعد از جمع بندی نظرات موضوع فرهنگسرای معمار انتخاب گردید سپس آیتم های مورد نظر در خصوص اجرای طرح ها در قالب سوال آماده و در اختیار دانشجویان شرکت کننده قرار گرفت.

دانشجویان با حضور در آتلیه طراحی و ارائه توضیحات دبیر علمی جشنواره به اجرای طرح ها پرداختند.

سپس کمیته علمی و داوری جشنواره متشکل از اعضاء هیات علمی و استادان مدعو از آموزشکده های شرکت کننده به امتیاز دهی به طرح ها پرداختند.

بعد از جمع بندی امتیازات توسط اعضای کمیته علمی و داوری نفر اول رویا قاجار از سما واحد ورامین نفر دوم مینا لیشویی از سما واحد تهران و نفر سوم رها شاکری از سما واحد تهران انتخاب شدند.

مهندس بختیاری رییس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد ورامین در مراسم اختتامیه ضمن تقدیر و تشکر از شرکت کنندگان،برگزاری این مسابقات را از اولویت سازمان سما برشمردند و و ایجاد رقابت در مهارت آموزی را از مهمترین هدفهای این جشنواره توصیف کردند.

در انتهای مراسم از نفرات برگزیده و اعضای کمیته علمی و داوری تقدیر و تشکر بعمل آمده و به آنها لوح تقدیر اهداء شد.

                                                         رئیس ستاد برگزاری مسابقه

                                                                     علی بختیاری

              دبیر علمی جشنواره                                                                        دبیر اجرایی جشنواره

               علیرضا یادگاری                                                                                   رضا آقابابائی

SP_READ_MORE

قهرمانی سما ورامین در مسابقات تنیس روی میز دانشجویی استان تهران

مسابقات تنیس روی میز دانشجویی دانشکده های فنی و حرفه ای سما تهران به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین پیشوا با قهرمانی  دانشجویان سما ورامین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی و فرهنگي سما واحد ورامین
در این سری از مسابقات دانشکده های سما اسلامشهر ازگل تهرانسر و شریعتی  جنت آباد رودهن و دماوند برقرار شد تیم تنیس روی میز دانشجویی دانشکده سما ورامین در بخش  تیمی مقام اول و تیم های دانشکده های سما اسلامشهر و ازگل مقام دوم و سوم را به دست آوردند.
همچنین دانشجو عباسی از سما ورامین نیز توانست در بخش فردی مقام اول این مسابقات را کسب نماید.
مهندس علی بختیاری معاون دانشگاه و رییس مرکز آموزشی و فرهنگي سما واحد ورامین در مراسم اعطای کاپ قهرمانی و مدال به برندگان این مسابقات از شرکت واحد های دانشگاهی سما استان تهران قدر دانی  و تلاش داوران ناظران مربیان و سرپرستان تیم های شرکت کننده را در تقویت انگیزه ورزشی دانشجویان قابل ستایش خواند.
وی از برنامه ریزی مناسب در شورای تربیت بدنی سما جهت اجرای مسابقات در رشته های مختلف ورزشی در سطح سما  استان تهران خبر داد و گفت رشته  کشتی در بین پسران نیز برگزار و تیم کشتی سما ورامین توانسته است به مقام نائب قهرمانی نائل شود.

SP_READ_MORE

برگزاری دومین مسابقه علمی و مهارتی مکانیک خودرو به میزبانی آموزشکده سما ورامین

 

دومین مسابقه علمی و مهارتی مکانیک خودرو با حضور دانشجویان دانشکده های فنی و حرفه ای سما استان تهران و البرز به میزبانی آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد ورامین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد ورامین رضا آقابابائی مدیر پژوهش دانشکده فنی و حرفه ای سما واحد ورامین افزود هدف از برگزاری این مسابقه افزایش سطح علمی دانشجویان و ایجاد انگیزه روحیه رقابتی و تعامل بین دانشحویان دانشکده های شرکت کننده می باشد.

وی افزود دانشجویان شرکت کننده در مرحله اول به ارائه آزمون کتبی و مدت زمان این آزمون 60 دقیقه را توصیف نمود و در مرحله بعد دانشجویان جهت آزمون عملی در کارگاه های مکانیک به رقابت پرداختند.

بنابرهمین گزارش دکترحجت عاشوری دبیرکمیته علمی این جشنواره افزود در بخش آزمون عملی اعضای کمیته علمی و داوری که متشکل از اعضای هیات علمی گروههای مکانیک خودرو هر کدام با توجه به تفکیک حوزه تخصصی خود به طرح سوالات با توجه باتوجه شرایط کارگاههای شاسی و بدنه،مقاومت مصالح،مولد قدرت،انتقال معمولی و اتوماتیک،هیدرولیک و دینامیک و سوخت رسانی به ارزیابی عملی دانشجویان شرکت کننده پرداختند.

بعد از ارزیابی نمرات توسط اعضای محترم کمیته علمی و داوری نفر اول محسن محبی از سما واحد کرج نفر دوم محسن نوذری از سما واحد ورامین و نفر سوم عادل کرمی از سما واحد ورامین انتخاب شدند.

به گزارش روابط عمومی روابط عمومی مرکز مهندس بختیاری رییس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد ورامین در مراسم اختتامیه ضمن تقدیر و تشکر از شرکت کنندگان،برگزاری این مسابقات را از اولویت سازمان سما برشمردند و و ایجاد رقابت در مهارت آموزی را از مهمترین هدفهای این جشنواره توصیف کردند.

در انتهای مراسم از نفرات برگزیده و اعضای کمیته علمی و داوری تقدیر و تشکر بعمل آمده و به آنها لوح تقدیر به همراه کارت هدیه اهداء شد. 

                                                         رئیس ستاد برگزاری مسابقه

                                                                   علی بختیاری

               دبیر علمی مسابقه                                                                          دبیر اجرایی مسابقه

              حجت اله عاشوری                                                                               رضا آقابابائی

SP_READ_MORE

پیام تسلیت رییس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد ورامین به مناسبت درگذشت یکی از همکاران سما ورامین


                                                    انا لله وانا اليه راجعون
با کمال تاسف و تاثر اطلاع بافتیم برادر عزیز و همکار سختکوش مان جناب آقای مهندس سید مهدی سراجیان اردستانی مدیر محترم امور عمومی دانشکده سما ورامین  دعوت حق را لبیک و در عصر جمعه ای اندوهبار به دیار ابدی شتافت.این حقیر با خاطری پریشان، چشمانی اشکبار و قلبی تسلیم در برابر تقدیر الهی ضمن عرض تسلیت این فراق غمبار به خانواده محترم ایشان و همکاران ، استادان ، معلمان،دبیران، دانش آموزان و دانشجویان گرامی  در مرکز آموزشی و فرهنگي سما واحد ورامین علو درجات را برای آن عزیز سفر کرده و صبر جمیل را برای بازماندگان و خانواده داغدار سما مسألت می نمایم.
بدون شک خدمات و تعهد ارزنده ایشان در مسیر پیشرفت و آبادانی سما ورامین در طول دوران خدمت بعنوان حسنات ماندگار نزد خالق متعال محفوظ و از یادمان نخواهد رفت.
دوستدار و خدمتگزار کوچکتان .  
علی بختیاری
معاون دانشگاه و رییس مرکز آموزشی و فرهنگي سما واحد ورامین

SP_READ_MORE

قهرماني نائب قهرمان جوانان جهان جناب آقاي حميدرضا سهندي دانشجوي رشته مکانيک آموزشکده سما مرکز ورامين در مسابقات انتخابي تيم ملي دانشجويان کشور

 

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ نخستين دوره رقابت هاي ووشوي قهرماني دانشجويان کشور در بخش مردان، امروز (سه شنبه) به ميزباني آکادمي ووشو و در دو بخش تالو و ساندا برگزار شد.

در سانداي، ووشوکاران در اوزان منهاي 52، منهاي 60، منهاي 70 و منهاي 80 کيلوگرم مبارزه کردند.

تالوکاران نيز در فرم هاي، «چانگ چوان»، مجموع دو فرم «دائو شو» و «گوئن شو»، مجموع دو فرم «نان چوان» و «نن گون»، مجموع دو فرم «تاي چي چوان» و «تاي چي جين» به رقابت پرداختند.

نفرات برتر اين مسابقات به اردوي تيم ووشوي دانشجويان ايران به منظور حضور در يونيورسياد 2017 که شهريورماه سال آينده در تايوان برگزار مي شود، راه يافتند.

**اسامي ووشوکاران برتر بدين شرح است:

ساندا/

وزن منهاي 52 کيلوگرم:

1-محمد جعفري از چهارمحال و بختياري

2-بهروز اصغري از آذربايجان شرقي

3-جعفر صيد از ايلام و فرشاد نوروزي از البرز

وزن منهاي 60 کيلوگرم:

1-حميدرضا سهندي از تهران : دانشجوي رسته مکانيک آموزشکده سما ورامين

2-رضا سبحاني از زنجان

3-يونس سارياني از خراسان رضوي و محمدجواد پوررشنواد از ايلام

 

SP_READ_MORE

بزرگداشت هفته پژوهش در دانشکده فنی و حرفه ای سما واحد ورامین

همزمان فرارسیدن هفته پژوهش و فناوری امور پژوهش دانشکده فنی و حرفه ای سما با برگزاری برنامه های مختلف به بزرگداشت فرهنگ تحقیق و پژوهش در بین استادان و دانشجویان  پرداخت

برنامه های هفته پژوهش آموزشکده سما واحد ورامین همزمان با شروع هفته پژوهش و فناوری از مورخ 24/9/95 لغایت 30/9/95 با برگزاری برنامه های مختلف آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی این مرکز برنامه های هفته پژوهش با تشکیل کارگروه تخصصی و مدیران گروه های آموزشی برنامه ریزی گردید.

رضا آقابابایی مدیر پژوهش آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد ورامین افزود از برنامه های هفته پژوهش این آموزشکده می توان به برگزاری نمایشگاه( آثار گرافیکی،نمایشگاه عکاسی،صنایع دستی و طراحی دوخت)برگزاری کارگاه های آموزشی (اسکیس،سازه های ماکارونی،امنیت در اینترنت و   شبکه های اجتماعی)برگزاری مسابقه (علمی تربیت بدنی،طراحی وبلاگ ،طراحی بازی رایانه ای)،بازدیدهای علمی،سخنرانی های علمی و ... می توان اشاره کرد.

ایشان از دیگر برنامه های مهم این هفته را تجلیل از هیات علمی برتر پژوهشگر و دانشجوی برتر پژوهشگردر سطح عنوان نمود که بر اساس معیار های اعلام شده توسط ستاد بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری در سال 1395 به کسب امتیازات برتر رسیده باشند.ایشان توجه به مساله مهارت آموزی را از مهمترین راهبردهای مراکز سما در ساسر کشور برشمرد و میزان اشتغال فارغ التحصیلان سما را در بخش های صنعتی و تولیدی و نیز در اجرای طرح های کار آفرینی مطلوب توصیف نمود و اعتماد بازار تولیدی و صنعتی را به فارغ التحصیلان سما قابل توجه می باشد . وی در پایان از حمایت های مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان سما در خصوص اجرای برنامه های پژوهشی تشکر نمود و گفت با اجرای آیین نامه های پژوهشی ابلاغ شده از اعضاء هیات علمی و دانشجویان در خصوص انجام پروژه های پژوهشی حمایت جدی خواهد شد.

SP_READ_MORE

تقدیر رییس سازمان سما از رشد 120 درصدی دانش آموزان در سما واحد ورامین

دکتر زرهانی معاون دانشگاه آزاد اسلامی و رییس سازمان سما طی نامه ای خطاب  به دبیر هیات امناء دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران از تلاشهای دکتر حسینعلی شیبانی رییس واحد ورامین پیشوا و مهندس بختیاری معاون امور سما این واحد دانشگاهی بدلیل گسترش فعالیتهای حوزه مدارس سما در سال گذشته و  رشد  یکصد و بیست درصدی دانش آموزان سما در مدارس تابعه  واحد ورامین تشکر نمود.
به گزارش روابط عمومی این واحد دانشگاهی مرکز آموزشی و فرهنگي سما واحد ورامین با دارا بودن بیش از دو هزار دانشجو در دو مرکز ورامین و پاکدشت و بیش از چهارصد نفر دانش آموز در مجتمع آموزشی سما رسالت در شهر ورامین بزرگترین مرکز آموزشی در دو حوزه کاردانی های فنی و مهارتی و همچنین مدارس غیر دولتی در حوزه شرق استان تهران بوده و دارای ده هزار متر مربع زیر بنای آموزشی و بیش از پنجاه  هزار متر مربع فضای آموزشی می باشد.

SP_READ_MORE

انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز322
mod_vvisit_counterدیروز369
mod_vvisit_counterاین هفته1790
mod_vvisit_counterهفته قبل2579
mod_vvisit_counterاین ماه9566
mod_vvisit_counterماه گذشته8389
mod_vvisit_counterکل بازدیدها576918

بازدیدکننده جاری : 6
آدرس آی پی : 54.198.188.116
,
امروز : 27, آوریل, 2017

اوقات شرعی