Get Adobe Flash player
شنبه, 07 مرداد 1396
هر روز چهر ه تان را با لبخند بیارایید تا دیگران از زیبایی شما به وجد آیند.
  • تعطیلات تابستانی دانشکده
    تعطیلات تابستانی دانشکده

معاونت امور سما                            روابط عمومی

 

ریاست دانشکده مرکز ورامین

 

ریاست دانشکده مرکز پاکدشت

معاونت فرهنگی و دانشجویی                   مدیر فرهنگی                        

 

مدیر دانشجویی خواهران                       فارغ التحصیلان

 

مدیر دانشجویی برادران                        مرکز مشاوره

مدیر آموزش                                کارشناس گروه کامپیوتر                             کارشناس گروه معماری                  مسئول خدمات آموزش

 

کارشناس گروه مکانیک و الکترونیک          کارشناس گروه تربیت بدنی و گرافیک           مسئول بایگانی              

 

کارشناس امور آموزش                   مسئول امتحانات               کارشناس گروه حسابداری                         مسئول خدمات رایانه                                

معاونت پشتیبانی                            مدیر مالی                                  رئیس اداره عمومی                          

 

مدیر اداری و کارگزینی                             

اخبار حوزه معاونت

برگزاری شورای نظارت و هماهنگی استان تهران به میزبانی آموزشکده سما واحد ورامین

   

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی :
توسعه کیفی مدارس و دانشکده های سما از اولویت های پژوهشی سازمان سما و دانشگاه آزاد اسلامی است.
شورای نظارت و هماهنگی سما استان تهران به میزبانی مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد ورامین با حضور دکتر موسی خانی معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی و دكتر احمد شمس رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان تهران ، دکتر حسینعلی شیبانی رییس واحد ورامین و نیزمعاونين سما واحدهاي دانشگاهي استان تهران برگزار شد.
در اين جلسه دكتر موسي خاني طي سخناني ضمن تقدیر از تلاش بزرگان نظام و مدیران سابق در شکوفایی و ثمردهی دانشگاه آزاد اسلامی بزرگترین دانشگاه حضوری جهان گفت حرکت مداوم به سوی توسعه كيفي و کمی در ساختارهاي آموزشي و پژوهشي در همه مقاطع تحصيلي تحت پوشش دانشگاه آزاد اسلامي ضروری و موفقيت دانشگاه آزاد اسلامي درعرصه های مختلف علمی را مرهون چنین حرکتی دانست .
وی برتری تیم های علمی و دانشجویی این دانشگاه را در مسابقات روبوكاپ مرهون خودباوري علمی و تلاش مداوم مورد تاكيد مقام معظم رهبري دانسته و توجه به محوریت نسل چهارم صنعت يعني رباتيك ، هوش مصنوعي و مكاترونيك را موجب مطرح شدن دانشگاه آزاد اسلامی در سطح بين المللي و برتری مقابل تیم های مطرح آمریکایی دانست.
معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی نقش مهارتي آموزشكده هاي فني و حرفه اي سما را قابل اهميت دانسته و مهمترین بستر فعاليت در حوزه فني و حرفه اي و مهارتي را مدارس سما از مقطع پیش دبستانی و دبستان توصيف نمود و گفت: با تشكيل كلوپ هاي علمي در بين دانش آموزان به استعداد سنجي آنها پرداخته و متناسب با علاقمندي دانش آموزان و با تشكيل كارگاههاي آموزشي و یا تاسيس پارك هاي علم و فناوري دانش آموزي، توانمند سازی و خلاقیت آفرین نموده و هر دانش آموز به تناسب مهارت توان افزايي شود وي بر ادامه روند استاندارد سازي و توسعه کیفی مشترک مدارس و آموزشکده های سما در سطح كشور با توجه به استقبال و اعتماد قابل توجه شیفتگان تحصیل تاکید نمود و آنرا از اولویتهای سازمان سما و دانشگاه آزاد اسلامی دانست.
در ادامه جلسه دكتر احمد شمس رئيس شوراي نظارت و هماهنگي سما و رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان تهران ضمن تمجيد از فعاليتهاي موثر دانشگاه ازاد اسلامي واحد ورامين-پيشوا و قرچك در زمينه كيفي و كمي گفت: تدبير ارزنده دكتر شيباني رئيس واحد ورامين-پيشوا و قرچك در ساماندهي امور و جبران عقب ماندگي هاي گذشته شايسته تقدير است و اين واحد دانشگاهي جزء موفقترين واحدهاي استان تهران مي باشد. وی سپس به بررسي موضوعات شوراي نظارت سما استان تهران پرداخت و دغدغه های دبير و اعضاء شورای استانی سمادر تقويت مدارس و آموزشكده هاي سما استان تهران را شايسته قدرداني برشمرد.
سپس دكتر آزادبر دبير شوراي هماهنگي سما استان تهران ضمن ارائه گزارش و طرح پيشنهادات کارسناسی در موضوعات جلسه پرداخت .
به گزارش روابط عمومي مركز آموزشي و فرهنگي سما در اين جلسه دكتر شيباني رئيس واحد ورامين –پيشوا و قرچك به ارائه گزارش از عملكرد واحد دانشگاهي در دوران مسئوليتش پرداخت و از تدابير ارزنده رئيس و اعضاي هيات امنا و هيات رئيسه دانشگاه آزاد اسلامي در زمينه توجه به واحد هاي دانشگاهي در حل موضوعات مختلف تقدير نمود.
در انتهای جلسه علي بختياري معاون امور سما واحد ورامين به نمایندگی از معاونین سما ضمن تسکر از حضور معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی در شورای نظارت استان به طرح مسائل و مشکلات پژوهشي آموزشكده ها پرداخت و تجدید نظر در سرفصل های بودجه پژوهشی و تغییر روند جاری با توجه به میران درآمد و هزینه های فعلی آموزشکده ها را از نکات مورد درخواست ها برشمرد.

SP_READ_MORE

پیام تسلیت رییس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد ورامین به مناسبت درگذشت یکی از همکاران سما ورامین

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله وانا اليه راجعون
با قلبی آکنده از غم و اندوه خبر  درگذشت همکار گرامی مرحومه مغفوره سرکار خانم نفیسه میرزایی  در سانحه تصادف راننگی موجب تاسف و تاثر گردید.
دلبستگی آن بانوی مومنه به مجالس اهل بیت عصمت و طهارت سلام الله علیهم اجمعین در راه  بندگی خداوند رحمان، توفیق سفر به دیار باقی را در همین مسیر به او عطا نمود و در شبهای پرفیض ماه مبارک رمضان دعوت حق را لبیک گفت.  
اینجانب به نمایندگی از استادان، کارکنان ،دانشجویان، دبیران، معلمان و دانش آموزان عزیز سما واحد ورامین ضمن عرض تسلیت این فراق غمبار به بازماندگان محترم به خصوص همسر گرامی ایشان جناب آقای حسین قنبری همکار حفاظت فیزیکی سما و فرزندان آن عزیز سفر کرده که متاسفانه در این سانحه دچار مصدومیت شده شفای عاجل  را از خداوند متعال مسالت و غفران بیکران الهی را برای آن مرحومه و صبر فراوان را برای بازماندگان خواستارم.

                                                                    علی بختیاری
                                           معاون دانشگاه و رییس مرکز آموزشی و فرهنگي

                                                                 سما واحد ورامین

SP_READ_MORE

گزارش برگزاری سومین جشنواره استانی طراحی کوتاه مدت(اسکیس) آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد ورامین

سومین جشنواره سالیانه طراحی کوتاه مدت(اسکیس)با حضور دانشجویان آموزشکده های فنی و حرفه ای سما واحد ورامین،پاکدشت،اندیشه،اسلامشهر،رودهن،جنت آباد،تهرانسر،ازگل و کرج،دماوند،شریعتی به میزبانی دانشکده فنی و حرفه ای سما واحد ورامین برگزار گردید.

هدف از برگزاری این مسابقه افزایش سطح علمی دانشجویان و ایجاد انگیزه روحیه رقابتی و تعامل بین دانشحویان دانشکده های شرکت کننده می باشد.

بعد از افتتاحیه مسابقات داوران از آموزشکدهای شرکت کننده حضور و در خصوص انتخاب موضوع مسابقه به بحث و گفتگو پرداختند و بعد از جمع بندی نظرات موضوع فرهنگسرای معمار انتخاب گردید سپس آیتم های مورد نظر در خصوص اجرای طرح ها در قالب سوال آماده و در اختیار دانشجویان شرکت کننده قرار گرفت.

دانشجویان با حضور در آتلیه طراحی و ارائه توضیحات دبیر علمی جشنواره به اجرای طرح ها پرداختند.

سپس کمیته علمی و داوری جشنواره متشکل از اعضاء هیات علمی و استادان مدعو از آموزشکده های شرکت کننده به امتیاز دهی به طرح ها پرداختند.

بعد از جمع بندی امتیازات توسط اعضای کمیته علمی و داوری نفر اول رویا قاجار از سما واحد ورامین نفر دوم مینا لیشویی از سما واحد تهران و نفر سوم رها شاکری از سما واحد تهران انتخاب شدند.

مهندس بختیاری رییس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد ورامین در مراسم اختتامیه ضمن تقدیر و تشکر از شرکت کنندگان،برگزاری این مسابقات را از اولویت سازمان سما برشمردند و و ایجاد رقابت در مهارت آموزی را از مهمترین هدفهای این جشنواره توصیف کردند.

در انتهای مراسم از نفرات برگزیده و اعضای کمیته علمی و داوری تقدیر و تشکر بعمل آمده و به آنها لوح تقدیر اهداء شد.

                                                         رئیس ستاد برگزاری مسابقه

                                                                     علی بختیاری

              دبیر علمی جشنواره                                                                        دبیر اجرایی جشنواره

               علیرضا یادگاری                                                                                   رضا آقابابائی

SP_READ_MORE

قهرمانی سما ورامین در مسابقات تنیس روی میز دانشجویی استان تهران

مسابقات تنیس روی میز دانشجویی دانشکده های فنی و حرفه ای سما تهران به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین پیشوا با قهرمانی  دانشجویان سما ورامین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی و فرهنگي سما واحد ورامین
در این سری از مسابقات دانشکده های سما اسلامشهر ازگل تهرانسر و شریعتی  جنت آباد رودهن و دماوند برقرار شد تیم تنیس روی میز دانشجویی دانشکده سما ورامین در بخش  تیمی مقام اول و تیم های دانشکده های سما اسلامشهر و ازگل مقام دوم و سوم را به دست آوردند.
همچنین دانشجو عباسی از سما ورامین نیز توانست در بخش فردی مقام اول این مسابقات را کسب نماید.
مهندس علی بختیاری معاون دانشگاه و رییس مرکز آموزشی و فرهنگي سما واحد ورامین در مراسم اعطای کاپ قهرمانی و مدال به برندگان این مسابقات از شرکت واحد های دانشگاهی سما استان تهران قدر دانی  و تلاش داوران ناظران مربیان و سرپرستان تیم های شرکت کننده را در تقویت انگیزه ورزشی دانشجویان قابل ستایش خواند.
وی از برنامه ریزی مناسب در شورای تربیت بدنی سما جهت اجرای مسابقات در رشته های مختلف ورزشی در سطح سما  استان تهران خبر داد و گفت رشته  کشتی در بین پسران نیز برگزار و تیم کشتی سما ورامین توانسته است به مقام نائب قهرمانی نائل شود.

SP_READ_MORE

برگزاری دومین مسابقه علمی و مهارتی مکانیک خودرو به میزبانی آموزشکده سما ورامین

 

دومین مسابقه علمی و مهارتی مکانیک خودرو با حضور دانشجویان دانشکده های فنی و حرفه ای سما استان تهران و البرز به میزبانی آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد ورامین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد ورامین رضا آقابابائی مدیر پژوهش دانشکده فنی و حرفه ای سما واحد ورامین افزود هدف از برگزاری این مسابقه افزایش سطح علمی دانشجویان و ایجاد انگیزه روحیه رقابتی و تعامل بین دانشحویان دانشکده های شرکت کننده می باشد.

وی افزود دانشجویان شرکت کننده در مرحله اول به ارائه آزمون کتبی و مدت زمان این آزمون 60 دقیقه را توصیف نمود و در مرحله بعد دانشجویان جهت آزمون عملی در کارگاه های مکانیک به رقابت پرداختند.

بنابرهمین گزارش دکترحجت عاشوری دبیرکمیته علمی این جشنواره افزود در بخش آزمون عملی اعضای کمیته علمی و داوری که متشکل از اعضای هیات علمی گروههای مکانیک خودرو هر کدام با توجه به تفکیک حوزه تخصصی خود به طرح سوالات با توجه باتوجه شرایط کارگاههای شاسی و بدنه،مقاومت مصالح،مولد قدرت،انتقال معمولی و اتوماتیک،هیدرولیک و دینامیک و سوخت رسانی به ارزیابی عملی دانشجویان شرکت کننده پرداختند.

بعد از ارزیابی نمرات توسط اعضای محترم کمیته علمی و داوری نفر اول محسن محبی از سما واحد کرج نفر دوم محسن نوذری از سما واحد ورامین و نفر سوم عادل کرمی از سما واحد ورامین انتخاب شدند.

به گزارش روابط عمومی روابط عمومی مرکز مهندس بختیاری رییس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد ورامین در مراسم اختتامیه ضمن تقدیر و تشکر از شرکت کنندگان،برگزاری این مسابقات را از اولویت سازمان سما برشمردند و و ایجاد رقابت در مهارت آموزی را از مهمترین هدفهای این جشنواره توصیف کردند.

در انتهای مراسم از نفرات برگزیده و اعضای کمیته علمی و داوری تقدیر و تشکر بعمل آمده و به آنها لوح تقدیر به همراه کارت هدیه اهداء شد. 

                                                         رئیس ستاد برگزاری مسابقه

                                                                   علی بختیاری

               دبیر علمی مسابقه                                                                          دبیر اجرایی مسابقه

              حجت اله عاشوری                                                                               رضا آقابابائی

SP_READ_MORE

پیام تسلیت رییس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد ورامین به مناسبت درگذشت یکی از همکاران سما ورامین


                                                    انا لله وانا اليه راجعون
با کمال تاسف و تاثر اطلاع بافتیم برادر عزیز و همکار سختکوش مان جناب آقای مهندس سید مهدی سراجیان اردستانی مدیر محترم امور عمومی دانشکده سما ورامین  دعوت حق را لبیک و در عصر جمعه ای اندوهبار به دیار ابدی شتافت.این حقیر با خاطری پریشان، چشمانی اشکبار و قلبی تسلیم در برابر تقدیر الهی ضمن عرض تسلیت این فراق غمبار به خانواده محترم ایشان و همکاران ، استادان ، معلمان،دبیران، دانش آموزان و دانشجویان گرامی  در مرکز آموزشی و فرهنگي سما واحد ورامین علو درجات را برای آن عزیز سفر کرده و صبر جمیل را برای بازماندگان و خانواده داغدار سما مسألت می نمایم.
بدون شک خدمات و تعهد ارزنده ایشان در مسیر پیشرفت و آبادانی سما ورامین در طول دوران خدمت بعنوان حسنات ماندگار نزد خالق متعال محفوظ و از یادمان نخواهد رفت.
دوستدار و خدمتگزار کوچکتان .  
علی بختیاری
معاون دانشگاه و رییس مرکز آموزشی و فرهنگي سما واحد ورامین

SP_READ_MORE

قهرماني نائب قهرمان جوانان جهان جناب آقاي حميدرضا سهندي دانشجوي رشته مکانيک آموزشکده سما مرکز ورامين در مسابقات انتخابي تيم ملي دانشجويان کشور

 

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ نخستين دوره رقابت هاي ووشوي قهرماني دانشجويان کشور در بخش مردان، امروز (سه شنبه) به ميزباني آکادمي ووشو و در دو بخش تالو و ساندا برگزار شد.

در سانداي، ووشوکاران در اوزان منهاي 52، منهاي 60، منهاي 70 و منهاي 80 کيلوگرم مبارزه کردند.

تالوکاران نيز در فرم هاي، «چانگ چوان»، مجموع دو فرم «دائو شو» و «گوئن شو»، مجموع دو فرم «نان چوان» و «نن گون»، مجموع دو فرم «تاي چي چوان» و «تاي چي جين» به رقابت پرداختند.

نفرات برتر اين مسابقات به اردوي تيم ووشوي دانشجويان ايران به منظور حضور در يونيورسياد 2017 که شهريورماه سال آينده در تايوان برگزار مي شود، راه يافتند.

**اسامي ووشوکاران برتر بدين شرح است:

ساندا/

وزن منهاي 52 کيلوگرم:

1-محمد جعفري از چهارمحال و بختياري

2-بهروز اصغري از آذربايجان شرقي

3-جعفر صيد از ايلام و فرشاد نوروزي از البرز

وزن منهاي 60 کيلوگرم:

1-حميدرضا سهندي از تهران : دانشجوي رسته مکانيک آموزشکده سما ورامين

2-رضا سبحاني از زنجان

3-يونس سارياني از خراسان رضوي و محمدجواد پوررشنواد از ايلام

 

SP_READ_MORE

مسابقات تنیس روی میز دانشجویی دانشکده های فنی و حرفه ای سما تهران به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین پیشوا با قهرمانی  دانشجویان سما ورامین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی و فرهنگي سما واحد ورامین
در این سری از مسابقات دانشکده های سما اسلامشهر ازگل تهرانسر و شریعتی  جنت آباد رودهن و دماوند برقرار شد تیم تنیس روی میز دانشجویی دانشکده سما ورامین در بخش  تیمی مقام اول و تیم های دانشکده های سما اسلامشهر و ازگل مقام دوم و سوم را به دست آوردند.
همچنین دانشجو عباسی از سما ورامین نیز توانست در بخش فردی مقام اول این مسابقات را کسب نماید.
مهندس علی بختیاری معاون دانشگاه و رییس مرکز آموزشی و فرهنگي سما واحد ورامین در مراسم اعطای کاپ قهرمانی و مدال به برندگان این مسابقات از شرکت واحد های دانشگاهی سما استان تهران قدر دانی  و تلاش داوران ناظران مربیان و سرپرستان تیم های شرکت کننده را در تقویت انگیزه ورزشی دانشجویان قابل ستایش خواند.
وی از برنامه ریزی مناسب در شورای تربیت بدنی سما جهت اجرای مسابقات در رشته های مختلف ورزشی در سطح سما  استان تهران خبر داد و گفت رشته  کشتی در بین پسران نیز برگزار و تیم کشتی سما ورامین توانسته است به مقام نائب قهرمانی نائل شود.

انتخاب واحد نیمسال دوم 96-95

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز144
mod_vvisit_counterدیروز243
mod_vvisit_counterاین هفته2470
mod_vvisit_counterهفته قبل3227
mod_vvisit_counterاین ماه15045
mod_vvisit_counterماه گذشته23875
mod_vvisit_counterکل بازدیدها631168

بازدیدکننده جاری : 6
آدرس آی پی : 54.156.78.4
,
امروز : 29, جولای, 2017

اوقات شرعی